دکتر بهمن محمدی

تغذیه و رژیم درمانی


سخن روز

نظرات رژیم گیرندگان

تماس با ما

هشدار

چگونه در ورزش ها موفق باشیم

چگونه در ورزش ها موفق باشيم؟

برنامه ورزشی به شما فنون جدیدی را می آموزد که به تدریج با تمرینات روزانه در آنها متبهر می شوید . پس از یادگیری ورزش های چهارده گانه و سپردن انها به ذهن انجام آنها مانند غذا خوردن آسان میشود .بعد از چند ماه ورزش بقدری تجربه کسب می کنید که می توانید متدهای پیشرفته را انجام دهید .

بزرگترین برتری ورزش های صورت این است که انجام آنها در همه مکان و همه وقت امکان پذیر است . من خودم ورزش های صورت را زمانی که دارم پشت تلفن حرف می زنم ، یا در رستوران به فهرست غذا ها نگاه می کنم ، یا کارهای خانه را انجام می دهم و یا تلویزیون می بینم انجام می دهم . زمانیکه این ورزش ها را در این فصل آموختید متوجه خواهید شد که انجام آنها چه قدر آسان است.

نکته مهم این است که همانند تمامی برنامه های ورزشی این ورزش ها را باید مداوم و منظم . به پیشنهاد من 11 دقیقه در صبح و 11 دقیقه در شب انجام دهید . برای کسب ماکزیمم نتیجه بایستی تک تک ورزش ها را هر روز دو مرتبه تا هشت هفته انجام دهید تا به آن عادت کنید .

بسیاری از مشتری های من بعد از چند ماه ورزش منظم 5 تا 10 سال از سن خود کاسته اند بطوریکه اطرا فیان به راحتی متوجه این تغییر شده اند .به دلیل اینکه ورزش ها بسیار مفرح بوده و تغییراتی را که خواهان آن بودید بدست می آورید ، خود به خود در انجام این ورزش ها کوشا می شوید .

مطالب گفته شده رادر بانک اطلاعاتی خود حفظ کرده و از شما خواهش می کنم که 2 الی 3 بار از روی متدهای ورزش بخوانید تا کاملاً به روش آنها آشنا شده و سپس انها را انجام دهید .

نکته ای در ورزش های صورت

اساسی ترین مقدمه ورزش صورت این است که با تمرکز بر روی عضلات خود متوجه سوختن اسید لاکتیک در عضلاتتان شوید . سر انگشتان معمولاً در محل بالای عضله قرار گرفته تا بصورت یک فشار سنج عمل کند و بتواند حرکت عضلات را حس کند ، از آنجایی که این حس تمرکز بیشتری به شما می دهد عضلات سخت تر کار کرده ، بزرگتر و قوی تر می گردند.

علاوه بر این سعی کنید انرژی را که در عضلات شما حرکت می کند حس کنید . من در ورزش هایم اغلب می گویم انرژی را در صورت خود تعقیب کنید . این بر اساس تئوری طب سنتی چینی هاست که می گوید انرژی به نحوی در تمام بدن حرکت می کند و با تحربه یافته ام که تجسم حرکت انرژی و حوزه های آن به انجام ورزش کمک می کند . اگر بتوانید تصور کنید که انرژی را در ماهیچه های صورت خود حرکت می دهید زودتر از معمول صورت شما جوان تر و شاداب تر خواهد شد در غیر این صورت بایستی کمی بیشتر وقت صرف کنید تا همین نتیجه را بدست اورید .

من به ورزش کارانم می گویم که همراه با حرکت دادن انرژی توسط انگشتان خود ایجاد پالس یا نبض کنید . این حرکت بالا و پایین آمدن ، سبب می شود که شما انرژی را حس کرده و فرم صحیح ورزش را انجام دهید .


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شریعتی ، مجتمع فراز ، طبقه پنجم ، واحد 502
تلفن : 36282727 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فصل دومماسک شفا بخش با ترشکبرنامه 15 روزه برای افزایزندگینامه 1فصل دومماسک شفاف کننده مریم گلیبرای14 روزه برای کاهش وزن زندگینامه 2فصل دومماسک عسل با تمشکبزرگ کردن گونه هاسوپ هافصل دومنمونه ای از رژیم غذایی سلتـاثـيـر تـغـذيـه بـر تـسالاد هافصل دوازدهمچهار نکته برای جلوگيری اتهیه کتابساندویچ هافصل سومچگونه لاغری را درمان كنيتونیک آب پرتقالسایر غذاهافصل سومچگونه مي توان پس از درمانتونیک بهDVD آموزش درمان چاقیشيوه صحیح غذا خوردنفصل سومچگونه در ورزش ها موفق باشتونیک رازک جهت رفع افتادفهرست مطالبشگردهای آشپزی رژیمیعوامل موثر در لاغريفصل سیزدهمنظرات رژیم گیرندگانتوضیحی کوتاه درباره آشپزفهرست مطالبمقا لات دکتر بهمن محمدیفصل ششمورزش شماره 1تست اضطرابفهرست مطالبفهرست مطالبمقالاتفصل ششمورزش صورت چه هست؟تست تعیین میزان جذابیت زفهرست مطالبمطالب خواندنیقوی کردن پلک پایینی چشموزن ايده آل چيست ؟تست روانشناسیفهرست مطالبمعرفی کتابلوسیون لیمو ترشکرم لیمو ترشتست روانشناسی 2فهرست مطالبپاسخ به سوالات رژیم گیرنلوسیون مریم گلیکرم مرطوب کننده ختمیتست روانشناسی 3فصل نهماخبار سلامتیلوسیون گل همیشه بهارکرم پرتقال با روغن هسته اتست سلامت روحیفصل نهمتندرستی و زیباییلوسیون پنیرککرم آفتابگردان با عسلتست شخصیت شناسی خوشبین هفصل چهارمتغذیه وسلامتیلوسیون خیارکرم تجدید کننده پوست رازجداول و توصيه‌هاي ضروریفصل چهارمدرباره مالوسیون طراوت بخش نعناعکرم جوان کننده هویججداول و توصیه های ضروریفصل چهاردهمصفحه اصلیلیست بیشترین درخواست ها کرم جوانه گندمجداول و توصیه های ضروریفصل هفتمسوالات پزشکیلطیفه های ریزه میزهکرم شب ضد چروکجداول و توصیه های ضروریفصل هفتمپیامهای کاربرانمقدمهکرم ضد افتادگی پوست آنانحکایتفصل هشتمسایتهای دیگرمقدمهپلوهاخلاصه ای درباره چاقی و اضفصل هشتممحاسبه وزن ایده آلمقدمهپلوهاخوراک هافصل یازدهمآشنایی با مطبمقدمهآنچه باید در مورد لاغری بخورش هافصل پنجممقدمهآیا می دانید کهداستان های جالبفصل پنجممقدمهآیا می دانید کهروانشناسی رنگ چشم های خوفصل اولمقدمهآگاهی های لازم در مورد صوروش نوین ماساژ صورتفصل اولماسک موز با شیرین بیانافسردگی زمستانی چیست ؟روش های جذب دیگرانفصل اولماسک ژله ای ختمیانرژی دهنده صورتروش تثبیت وزنفصل دهمماسک تقویت کننده لیمو ترایا می دانید؟رژيم غذایی سلامتی و تناسفصل دهمماسک تقویت کننده غنچه گل بالا بردن پیشانیرژیم های غذاییفصل دومماسک سیب با شیربخش های سایتزمین و انسان